ТОВ "РКДЗ"

Історія карє’ру розпочалася ще з 1931 р. Тоді, отримавши дозвіл на початок промислового видобування граніту відкритим способом, на площі 10 га. ми розпочали свою роботу.

 

Протягом 85-ти років своєї діяльності на нашому підприємстві змінювалася форма власності, змінювалися керівники, проводилися реконструкції, удосконалювалися виробничі процеси але важливість та попит каменю залишилася незмінна. Ще наші предки використовували його і зараз камінь та щебенева продукція є одним з найнеобхідніших будівельних матеріалів. Ним будують, укріплюють, оздоблюють.

 

Використання природного каменю та щебеневої продукції – запорука якості та надійності. Звичайно, природний камінь – це дорогий матеріал. Однак це той самий випадок, коли ціна повністю виправдовує якість.

 

Щебенева продукція з нашого підприємства пройшла перевірки ДП «Житомирстандартметрології», ДЕРЖАВНОЮ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЮ службою України, в нас діє сертифікована лабораторія яка щодня стежить за якістю виробленої щебеню. Ми дотримуємося всіх норм та стандартів затверджених державою, тому пишаємося і гарантуємо високу якість нашої продукції.

 

Враховуючи потреби споживача ми реалізуємо щебеневу продукцію автотранспортом та залізничним перевезенням, відгрузка здійснюється цілодобово та в необмеженій кількості. Ми дослухаємося до всіх Ваших побажань та пропозицій.

 

www.rkdz.com.ua 

09600, Україна,
Київська обл, смт. Рокитне 
вул.Білоцерківська 1

Тел: +38 (04562) 5-17-25

rkdz@comspec.com.ua