ТОВ "Техрозробка"

 

ТОВ «Техрозробка» розпочало свою діяльність у 2012 році, засновником підприємства виступив керівний склад ТДВ «Коростенський щебзавод» з метою розширення сфери виробництва, створення потужного, сучасного підприємства для забезпечення якісних робіт по бурінню, проведенню вибухових робіт та видобутку сировини на ТДВ «Коростенський щебзавод».


Згодом можливості підприємства збільшувались, що спричинило попит на послуги підприємства серед інших кар’єрів регіону. Нині ТОВ «Техрозробка» вийшло за межі виробничої діяльності окремо взятого заводу і наразі надає послуги профільним гірничовидобувним підприємствам з видобутку граніту в Житомирській, Київській, Рівненській, Вінницькій областях. ТОВ «Техрозробка» виконує комплексні роботи з розробки родовищ, забезпечує високоякісні послуги буріння та вибухових робіт.

 
За час свого існування підприємство примножило й оновило матеріально-технічну базу. Наразі Компанія забезпечена сучасною спеціалізованою технікою і дотримується європейських стандартів якості і безпеки на виробництві. Мудрість поколінь, досвід професіоналів у реалізації сучасних потреб економічного поступу, це — ТОВ «Техрозробка», адже ідеєю підприємства були і є найвищі громадянські постулати: забезпечення потреб, гідна оцінка праці, безпека виробничого, суспільного та особистісного простору.

 

 

www.techrozrobka.com.ua

м. Коростень, Житомирська область, 11502

вул. Каштанова, 3,

Тел: (04142) 5-35-18, +38 (067) 215-83-38

tr@comspec.com.ua