Асфальтобетон

Асфальтобетон

Група компаній COMSPEC пропонує асфальтобетонні суміші виготовлені

з тривких наповнювачів та сучасних модифікуючих добавок.

Дорожнє полотно виготовлене із застосуванням наших сумішей має довший термін експлуатації,

оптимальне зчеплення та мінімум кліматичних деформацій.

 

Цей будівельний матеріал використовується переважно в дорожньому будівництві, прокладанні або реконструкції доріг, будівництві аеродромів, мостів, створенні покриття на промислових або сільськогосподарських площах.


Асфальтобетон отримують шляхом змішування наступних компонентів: щебеню, гранітного відсіву, мінеральних порошків, бітуму. Процес відбувається при певній температурі. Завдяки власному виробництву основних компонентів асфальтобетону та  спеціалізованому транспортному парку, група COMSPEC формує найвигідніші ціни на асфальт та його доставку.

 

До складу асфальтобетону входять різноманітні хімічні речовини, що сприяють досягненню матеріалом необхідних властивостей: поверхневої жорсткості, морозостійкості, потрібних показників міцності й твердості, гальмівної ефективності та рівня шумоутворювання, що впливають на ступень зношеності автомобільних шин. Основна частина цих властивостей закладається ще на етапі виробництва самої суміші, а для отримання якісного матеріалу ми використовуємо новітні хімічні домішки (Warmmix, Wetfix, Licomont та ін.), мінеральні порошки та якісний заповнювач власного виробництва (щебінь, гранітний відсів).

 

Підрозділ групи COMSPEC, який виробляє асфальтобетонні суміші оснащений сучасною виробничою лінією, яка працює з урахуванням всіх будівельних та екологічних норм та сучасних потреб ринку. 

 

 Замовляйте доставку асфальтобетону у зручний для Вас час!

Ми транспортуємо суміші сучасними асфальтовозами, обладнаними вогнетривкими тентами та підігрівом кузову, з можливістю вивантаження в будь-які типи асфальтоукладачів.

 

 

 

 

 Наші фахівці у всьому орієнтуються на потреби споживача! Ви самостійно обираєте спосіб отримання товару. Зателефонуйте нашим менеджерам і вони підкажуть Вам оптимальні варіанти самовивозу.

 

Замовити товар

Рекомендовані товари